У Кличка заявили, що готові взяти на себе відповідальність за владу на місцях

У Кличка заявили, що готові взяти на себе відповідальність за владу на місцях

В партії "УДАР" наголошують, що знають, як діяти на практиці в кризових ситуаціях

Команда партії "УДАР" готова взяти на себе відповідальність за владу на місцях.

Коментарів немає