Президент України Володимир Зеленський на КПВВ "Майорське" провів нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи під час своєї поїздки у Донецьку область.
На засіданні обговорили виконання домовленостей, досягнутих у Парижі під час зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" торік у грудні, а також проблеми, які заважають виконанню цих домовленостей. Було зазначено, що режим всеосяжного та сталого припинення вогню є "беззаперечним успіхом на шляху до досягнення миру на Донбасі, інформує Офіс президента.
Коментарів немає