Партія УДАР піде на місцеві вибори окремо, заявив її лідер, мер Києва Віталій Кличко на з'їзді політсили в середу, 26 серпня.
"УДАР йде на місцеві вибори!.. УДАР піде на місцеві вибори окремо. І буде нести відповідальність виключно перед людьми. На це є запит наших прихильників. І ще більший запит у суспільстві на відкритість політики, а не закулісні домовленості. Як мер столиці я завжди відстоював інтереси киян. Як лідер політичної сили - європейське майбутнє України, демократичні цінності і свободи її громадян, і я залишаюся на цих позиціях", - наголосив Кличко.
Коментарів немає