На відновлення Північно-Кримського каналу, яким до півострова постачали дніпровську воду, потрібен час і великі ресурси. Тож навряд чи колись канал буде відновлений.
Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловив колишній міністр туризму Криму, колишній голова Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з водогосподарського будівництва та зрошувального землеробства Олександр Лієв.
Коментарів немає