Російські окупанти порушили режим тиші на Донбасі

Російські окупанти порушили режим тиші на Донбасі

Поблизу Мар'їнки на Донеччині окупанти обстріляли позиції ЗСУ з ручного протитанкового гранатомета 22 серпня. Про це повідомив на брифінгу речник Міноборони Максим Праута.

Військовослужбовці ЗСУ зброю у відповідь не застосовували.

Коментарів немає