Колишній "регіонал" роздає мед в обмін на персональні дані

Колишній

На Луганщині з нагоди Яблуневого спасу фонд колишнього нардепа-"регіонала" Володимира Струка роздавав баночки з медом. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

"Медову допомогу" роздавали жителям міста Кремінної. Це 113-й мажоритарний виборчий округ, у якому Струк балотувався на позачергових парламентських виборах 2019 року.

Коментарів немає