Росія пропонує провести саміт за участю країн – постійних членів Ради Безпеки ООН. Зустріч може відбутися відразу після зняття епідемічних обмежень, заявив президент РФ Володимир Путін.
Президент Росії Володимир Путін запропонував створити новий неформальний клуб держав – "великої п'ятірки", до якої увійдуть постійні члени Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй. Про це він заявив 22 вересня у відеозверненні до Генеральної Асамблеї ООН, яке транслював телеканал "Настоящее время".
Коментарів немає