В Міністерстві закордонних справ України провели робочу нараду щодо ситуації в Республіці Білорусь, яка склалась після президентських виборів 9 серпня.
Участь у нараді взяли всі профільні департаменти та викликаний з Білорусі посол Ігор Кизим, повідомляє пресслужба МЗС.
Коментарів немає