В рядах Збройних сил України за минулу добу, 19 серпня, зафіксували 42 нових випадки коронавірусу. Всього в країні хворіють COVID-19 485 військовослужбовців.
Як повідомляє командування Медичних сил ЗСУ, за весь час епідемії в ЗСУ видужала 831 людина, летальних випадків – 6. На ізоляції (в тому числі самоізоляції) знаходяться 817 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби, – 86 людей.
Коментарів немає