Посольство Сполучених Штатів в Україні розмістило незвичайне привітання для українців у зв'язку з Днем Незалежності – вони зіграли версію відомої української пісні в стилі не менш відомого американського ретрошлягера. відповідне відео з'явилося на сторінці посольства у Facebook.
"За традицією, команда Посольства США святкує День незалежності України з українськими мотивами! Пропонуємо насолодитися нашою версією "Ой, ходить сон". За легендою, ця українська мелодія надихнула американського композитора Джорджа Гершвіна на створення знаменитого "Summertime"!" – йдеться в повідомленні посольства.
Коментарів немає