МЗС вперше в історії викликало свого посла з Білорусі

МЗС вперше в історії викликало свого посла з Білорусі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба викликав посла України в Білорусі Ігоря Кизима на консультації до Києва. Це вперше МЗС вдалося до такого кроку у відносинах з Білоруссю.

Про це йдеться в заяві Кулеби від 17 серпня на офіційному сайті пресслужби МЗС України.

Коментарів немає