Українські медики можуть не впоратися з другою хвилею коронавірусної інфекції в країні у випадку великої кількісті хворих. Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Україна 24" розповів президент України Володимир Зеленський.
За словами глави держави, в лікарнях країни є достатньо місць для інфікованих, але проблема зовсім в іншому.
Коментарів немає