На Харківщині відбувся концерт із піаром представника президентської партії "Слуга народу" за бюджетні кошти. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора"
22 серпня в місті Дергачі відбувся концерт, присвячений Дню міста. Під час концерту була політична реклама, хоча гроші на проведення заходу виділялися з міського бюджету.
Коментарів немає