Президент Володимир Зеленський заявив, що українці менш охоче ходять на місцеві вибори, аніж на загальнонаціональні, й закликав громадян активніше брати участь у житті своїх сіл і міст, ставати відповідальними.
Про це він зазначив під час виступу на презентації Стратегії розвитку Черкащини, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає