У Верховній Раді дев'ятого скликання жінки становлять 21%, і це свідчить про добрі зміни в країні.
На цьому наголосила заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк під час Київського форуму рівних прав і можливостей «Сила у рівності!», повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає