Нещодавно затримали бойовика, який "служив" на блокпосту т.зв. "ДНР", а тепер на Донбасі військові зловили ворожого стрілка-снайпера.
Про це повідомили в штабі Об'єднаних сил.
Нещодавно затримали бойовика, який "служив" на блокпосту т.зв. "ДНР", а тепер на Донбасі військові зловили ворожого стрілка-снайпера.
Про це повідомили в штабі Об'єднаних сил.
Коментарів немає