На підвищені зарплати лікарям направили понад 670 млн гривень

На підвищені зарплати лікарям направили понад 670 млн гривень

На виплату підвищених зарплат українським лікарям направили понад 670 млн гривень. Половина лікарень вже отримала ці кошти.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді у президента Володимира Зеленського, передає прес-служба президента.

Коментарів немає