Олексій Навальний - провідний російський опозиційний політик і блогер-розслідувач - перебуває у штучній комі у відділенні інтенсивної терапії берлінської клініки Charite. Йому стало зле 20 серпня - у літаку дорогою з Сибіру до Москви. У той день він нічого не їв і нічого, окрім чаю в кав'ярні аеропорту, не пив, стверджують люди, що супроводжували його. Повідомляється, що речовина, виявлена в організмі Навального, не визначена, але лікарі виявили наявність інгібіторів холінестерази. Наявність токсину в організмі російського політика була доведена кількома незалежними лабораторіями. Відповідно до діагнозу, Навального лікують атропіном. Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш впевнена, що це було саме "умисне отруєння".
Це вже друге отруєння політика за останній рік: улітку 2019 року Навальний опинився в лікарні з діагнозом "гостра алергічна реакція". Лікарі політика припустили, що вона була викликана отруйними речовинами.
Коментарів немає