На Донбасі, незважаючи на оголошення перемир'я, бойовики продовжують стріляти. За минулу добу, 25 серпня, вони один раз відкривали вогонь. Про це повідомили в пресцентрі штабу ООС.
Так, поблизу Хутору Вільний ворог здійснив один провокаційний постріл з автоматичного станкового гранатомету. Наші захисники у відповідь вогонь не відкривали.
Коментарів немає