Перемир'я на Донбасі: бойовики знову провокують ЗСУ

Перемир'я на Донбасі: бойовики знову провокують ЗСУ

На Донбасі, незважаючи на оголошення перемир'я, бойовики продовжують стріляти. За минулу добу, 25 серпня, вони один раз відкривали вогонь. Про це повідомили в пресцентрі штабу ООС.

Так, поблизу Хутору Вільний ворог здійснив один провокаційний постріл з автоматичного станкового гранатомету. Наші захисники у відповідь вогонь не відкривали.

Коментарів немає