Президент Володимир Зеленський нагадав, що через 75 років після закінчення Другої світової, знову маємо війну – на Донбасі, й Україна прагнемо миру, як ніхто інший.
Про це він написав у Твіттері, повідомляє Укрінформ.
Президент Володимир Зеленський нагадав, що через 75 років після закінчення Другої світової, знову маємо війну – на Донбасі, й Україна прагнемо миру, як ніхто інший.
Про це він написав у Твіттері, повідомляє Укрінформ.
Коментарів немає