Зеленський у день завершення Другої світової нагадав про війну на Донбасі

Зеленський у день завершення Другої світової нагадав про війну на Донбасі

Президент Володимир Зеленський нагадав, що через 75 років після закінчення Другої світової, знову маємо війну – на Донбасі, й Україна прагнемо миру, як ніхто інший.

Про це він написав у Твіттері, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає