Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з новопризначеним міністром закордонних справ Республіки Польща Збігнєвом Рау, під час якої міністри обговорили подальшу співпрацю та підтвердили важливість "Люблінського трикутника".
Кулеба привітав Рау з призначенням на посаду та запевнив у готовності надалі розвивати відносини між Україною та Польщею. Про це повідомляє пресслужба Міністерство закордонних справ України.
Коментарів немає