Зеленський заявив, що не боїться прямого діалогу з Путіним

Зеленський заявив, що не боїться прямого діалогу з Путіним

Володимир Зеленський і Володимир Путін під час «нормандського саміту» 9 грудня 2019 року (Фото: Ian Langsdon / Pool via REUTERS)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не боїться прямого діалогу з російським колегою Володимиром Путіним і підтримує з ним зв’язок, коли це необхідно.

Коментарів немає