В Одесі затримали відвідувача біопарку, який заради селфі забрався у вольєр з левами. Про це повідомляє Думская.
Відео події опублікували очевидці. На кадрах ролика видно, як молодий чоловік у вольєрі знімає на телефон, до нього підходить поліцейський, бризкає йому в обличчя з газового балончика і веде його за межі вольєра.
Коментарів немає