У Кернеса кажуть, що він незабаром повернеться до Харкова

У Кернеса кажуть, що він незабаром повернеться до Харкова

Харківський міський голова Геннадій Кернес, який зараз лікується у лікарні "Шаріте" в Німеччині, планує найближчим часом повернутися до Харкова.

Про це сказав журналістам на партконференції "Блок Кернеса - успішний Харків" перший віцемер Харкова Ігор Терехов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає