Поліція ЧАЕС ліквідувала наркопосіви у відселеному пункті зони ЧАЕС
Киянин посіяв та вирощував коноплі у відселеному селі Шевченкове у зоні відчуження ЧАЕС. Таким чином, 56-річний чоловік намагався приховати свою діяльність, адже вважав, що там правоохоронці точно не знайдуть нарковмісні насадження.
Коментарів немає