В Ізмаїлі Одеської області тимчасово відсторонили від посади виконуючого обов'язки директора будинку дитини. Напередодні співробітниця закладу звинуватила його в розбещенні вихованців, а правоохоронці відкрили провадження.
Як розповіли в пресслужбі Одеської ОДА, спеціальна комісія проведе службове розслідування.
Коментарів немає