У Дніпропетровській області 7-річний Олександр Філіпінський потонув у річці першого дня відпочинку в таборі.
Відпочинок організував благодійний фонд. Дитина не вміла плавати, і все ж її пустили до водойми. Як підозрює поліція - без відповідного нагляду дорослих. Мати Людмила Філіпінська звинувачує благодійників у недбалості й підозрює, що від неї приховують правду, повідомляє ТСН.
Коментарів немає