Невідомі розбили протиударне скло на мосту ще до його відкриття
У Києві на новому пішохідному мосту, який ще не був зданий в експлуатацію, помітили поломку. Так, невідомі влаштували погром на мосту, який розташований на Відрадному. Перехожі побачили вже тільки розбите скло. Фотографії нового мосту, який вже потребує ремонту опублікували в Telegram-каналі dtp.kiev.ua.
Коментарів немає