Працівники торфозаводів Чернігівщини (понад 50 чоловік) 31 серпня втретє за останні півроку мітингували під стінами облдержадміністрації з вимогою звільнити гендиректора ДП "Чернігівторф", цього разу - з прапорами партії "За життя".
В установу, куди вони хотіли потрапити, їх не впустили, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає