Кількість жителів Києва, в яких виявили коронавірус, збільшилась за добу на 330 людей, померли від початку епідемії 333 киян, з них за добу – троє.
Як передає Укрінформ, про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко у Фейсбуці.
Кількість жителів Києва, в яких виявили коронавірус, збільшилась за добу на 330 людей, померли від початку епідемії 333 киян, з них за добу – троє.
Як передає Укрінформ, про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко у Фейсбуці.
Коментарів немає