У Київській області зник підліток: фото і прикмети хлопчика

У Київській області зник підліток: фото і прикмети хлопчика

У Київській області 11-й день шукають підлітка Олега Бойка. Хлопець пішов з дому ще вранці 23 серпня і досі не повернувся.

Як повідомляє status.quo , 15-річний хлопчик живе в селі Сніжки в Ставищенському районі.

Коментарів немає