У Київській області 11-й день шукають підлітка Олега Бойка. Хлопець пішов з дому ще вранці 23 серпня і досі не повернувся.
Як повідомляє status.quo , 15-річний хлопчик живе в селі Сніжки в Ставищенському районі.
У Київській області 11-й день шукають підлітка Олега Бойка. Хлопець пішов з дому ще вранці 23 серпня і досі не повернувся.
Як повідомляє status.quo , 15-річний хлопчик живе в селі Сніжки в Ставищенському районі.
Коментарів немає