Китайська компанія CNBM, що має потужності з виробництва "зеленої" енергетики в Україні, погодилась відкликати арбітраж проти держави на 500 мільйонів доларів взамін на урізання тарифу тільки на 5%.
Про це в інтерв’ю oilpoint.com заявив нардеп та голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.
Коментарів немає