Китайська компанія відкличе позов щодо "зеленого" тарифу в Україні на $500 млн

Китайська компанія відкличе позов щодо

Китайська компанія CNBM, що має потужності з виробництва "зеленої" енергетики в Україні, погодилась відкликати арбітраж проти держави на 500 мільйонів доларів взамін на урізання тарифу тільки на 5%.

Про це в інтерв’ю oilpoint.com заявив нардеп та голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Коментарів немає