У Харківській області через пожежу, яка виникла у Дворічанському лісництві, повністю знищено населений пункт. Пожежу продовжують гасити.
Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.
У Харківській області через пожежу, яка виникла у Дворічанському лісництві, повністю знищено населений пункт. Пожежу продовжують гасити.
Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.
Коментарів немає