У Білгород-Дністровському районі Одеської області поліція розслідує обставини смерті 13-річної дівчинки. Її доставили з дому до лікарні, де вона померла 19 серпня.
Відомо, що дівчинка гралася біля будинку з іншими дітьми, коли їй раптово стало зле. Сусіди викликали "швидку" і повідомили про це батькам дитини, розповіли у відділі комунікації обласної поліції.
Коментарів немає