На Житомирщині є два випадки повторного інфікування коронавірусом серед лікарів.
Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, повідомляє кореспондент Укрінформу.
На Житомирщині є два випадки повторного інфікування коронавірусом серед лікарів.
Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає