На Житомирщині двоє лікарів повторно інфікувалися COVID-19

На Житомирщині двоє лікарів повторно інфікувалися COVID-19

На Житомирщині є два випадки повторного інфікування коронавірусом серед лікарів.

Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає