У столичних лікарнях 405 хворих на COVID-19 - у тяжкому стані

У столичних лікарнях 405 хворих на COVID-19 - у тяжкому стані

У стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 1797 хворих на коронавірус, 405 пацієнтів - у тяжкому стані.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.

Коментарів немає