У стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 1797 хворих на коронавірус, 405 пацієнтів - у тяжкому стані.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.
У стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 1797 хворих на коронавірус, 405 пацієнтів - у тяжкому стані.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.
Коментарів немає