Кіберполіція викрила хакерів, які легалізували мільярд через криптовалюти

Кіберполіція викрила хакерів, які легалізували мільярд через криптовалюти

Співробітники кіберполіції в ході співпраці з міжнародними фахівцями у сфері цифрових валют виявили трьох осіб, причетних до відмивання 42 мільйонів доларів.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Коментарів немає