На сміттєспалювальному заводі в тестовому режимі працюють хімічні фільтри
На сміттєспалювальному заводі «Енергія» почала працювати експериментальна модель установки системи хімочищення. І якщо майбутня Київрада проголосує за фінансування, то вже через два роки жителям Дарниці і всього Києва стане легше дихати. Про це розповів київський депутат, член постійної комісії з питань екологічної політики КМДА Ігор Мірошниченко іна телеканалі «Київ».
Коментарів немає