Коли в Києві стане легше дихати? На реконструкцію заводу «Енергія» треба понад 800 млн грн

Коли в Києві стане легше дихати? На реконструкцію заводу «Енергія» треба понад 800 млн грн

На сміттєспалювальному заводі в тестовому режимі працюють хімічні фільтри

На сміттєспалювальному заводі «Енергія» почала працювати експериментальна модель установки системи хімочищення. І якщо майбутня Київрада проголосує за фінансування, то вже через два роки жителям Дарниці і всього Києва стане легше дихати. Про це розповів київський депутат, член постійної комісії з питань екологічної політики КМДА Ігор Мірошниченко іна телеканалі «Київ».

Коментарів немає