У Дніпропетровській області хлопчик загинув в таборі, куди його відправила на відпочинок мама
Мама відправила 7-річного хлопчика на відпочинок в таборі Дніпропетровської області, але більше сина вона не побачила. Дитина втопилася у водоймі, де її залишили без нагляду, хоча малюк і не вмів плавати.
Коментарів немає