Жінка вбилася, намагаючись зловити москітну сітку

Жінка вбилася, намагаючись зловити москітну сітку

У Запоріжжі з вікна багатоповерхівки випала 45-річна жінка. У результаті падіння вона отримала травми, несумісні з життям.

Трагедія сталася на вул. Комарова 19 серпня о 21.40. Цю інформацію підтвердили у відділі комунікації обласної поліції.

Коментарів немає