Центр Києва через аварію залишився без світла

Центр Києва через аварію залишився без світла

У Києві в районі Майдану Незалежності сталася аварія на електромережах. У зв'язку з цим були знеструмлені "Великий" і "Малий" фонтани, частина торгового центру "Глобус" і найближчі житлові будинки.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Коментарів немає