У Києві в районі Майдану Незалежності сталася аварія на електромережах. У зв'язку з цим були знеструмлені "Великий" і "Малий" фонтани, частина торгового центру "Глобус" і найближчі житлові будинки.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.
Коментарів немає