Президент України Володимир Зеленський заявив, що всі постраждалі внаслідок повені влітку цього року в Чернівецькій області отримали компенсацію від держави.
Про це він сказав в межах робочої поїздки в Чернівецьку область, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.
Коментарів немає