Одеський школяр порізав себе ножем

Одеський школяр порізав себе ножем

Учень десятого класу однієї зі шкіл міста Кілія вдарив себе ножем в шию у шкільному коридорі. Про це в середу, 30 вересня, повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області.

За попередніми даними, під час уроку підлітку здалося, що вчитель упереджено до нього ставиться. Він вийшов з класу і в коридорі вдарив себе ножем.

Коментарів немає