Цього тижня всіх звірів - мешканців столичного зоопарку - частують кавунами
Мер Києва Віталій Кличко побував у київському зоопарку і почастував слона та бегемотиху кавунами. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook та опублікував відео частування звірів.
Коментарів немає