Першого заступника міського голови на Луганщині затримали під час отримання хабара.
"За даними слідства, посадовець вимагав від товариства з обмеженою відповідальністю "відкат" у розмірі 10% за визнання підприємства переможцем тендеру та укладення договорів на виконання робіт з благоустрою території міста. Він отримав від місцевого підприємця 46 тисяч гривень хабара за підряди на капітальний ремонт тротуару та облаштування скейт-парку", - повідомляє Офіс генпрокурора.
Чиновника затримали у службовому кабінеті під час одержання усієї суми хабара.
Коментарів немає