НАТО створить космічний центр у Німеччині

НАТО створить космічний центр у Німеччині

НАТО створить новий космічний командний центр у Німеччині, спрямований на протидію загрозам супутниковій інфраструктурі.

Про це заявив у вівторок генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

Коментарів немає