Командир літака ЗСУ Ан-26 повідомив диспетчеру про неполадки з лівим двигуном, але був спокійний і готовий йти на посадку з одним двигуном.
Як повідомляє Укрінформ, про це написав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці.
Коментарів немає