Геращенко - про авіатрощу: Пілот був спокійний і готувався садити літак на одному двигуні

Геращенко - про авіатрощу: Пілот був спокійний і готувався садити літак на одному двигуні

Командир літака ЗСУ Ан-26 повідомив диспетчеру про неполадки з лівим двигуном, але був спокійний і готовий йти на посадку з одним двигуном.

Як повідомляє Укрінформ, про це написав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Коментарів немає