Пожежу в багатоповерхівці Києва можна було ліквідувати швидше, і тоді люди б не постраждали
Чоловік, який 3 вересня постраждав від пожежі у 25-поверховому будинку Києва, перебуває у лікарні і потребує тривалого і складного лікування. Він вистрибнув на кондиціонер, щоб врятуватися з палаючого будинку на Сікорського, 4.
Коментарів немає