Орджонікідзевський райсуд Харкова переніс засідання у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи через об'єктивні причини.
Про це кореспондентові Укрінформу повідомив телефоном з Києва адвокат Штепи Олександр Шадрин.
Орджонікідзевський райсуд Харкова переніс засідання у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи через об'єктивні причини.
Про це кореспондентові Укрінформу повідомив телефоном з Києва адвокат Штепи Олександр Шадрин.
Коментарів немає