Разумков повідомив скільки людей у Раді підхопили COVID-19

Разумков повідомив скільки людей у Раді підхопили COVID-19

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що станом на 31 серпня на коронавірус COVID-19 у парламенті захворіли 23 нардепи і 7 працівників апарату ВР.

Джерело: засідання погоджувальної ради 31 серпня

Коментарів немає